Wczytuję dane...
O sklepie

IT to nasza pasja. My po prostu lubimy to co robimy i wiemy jak to robić dobrze. Reszta to tylko naturalne tego konsekwencje.


Od lat budujemy i stale rozwijamy nasze kompetencje. Proponowane przez nas rozwiązania znamy jak własną kieszeń.


Możesz zawsze liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Liczymy na długoletnią współpracę z Tobą i zrobimy wszystko, żebyś widział w nas wartościowego Partnera.


Klienci podkreślają, że nasze doświadczenie przekłada się na komfort i efektywność ich codziennej pracy. Kto zacznie z nami współpracę, nie marnuje czasu na innych, bo wie, że znalazł partnera godnego zaufania


Bardzo ważne jest dla nas zaufanie naszych Klientów. Wspieramy setki firm i instytucji z całej Polski i niemal każdej branży. Bezpośrednio od naszych Klientów możesz dowiedzieć się jak się z nami pracuje. Możemy skontaktować Cię z firmami Twojej okolicy lub branży.


To oczywiście nie oznacza, że wszystko zawsze idzie gładko i bez przeszkód. Pamiętaj jednak, że możesz liczyć na nasze wsparcie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Prawdziwych Partnerów poznaje się w biedzie.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Famikom24%2F&tabs&width=340&height=130&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="340" height="130" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>